Facebook'ta Paylaş
Türkiye Pansiyon Otel Motel Apart Otel Butik Otel Rehberi
  Aphrodite Hotel Bozburun
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Bozburun - Marmaris - Muğla
+90 2524562268 - 05365980425 -
Ramazan Olgun - info@hotelaphrodite.net - http://www.hotelaphrodite.net
Hotel Aphrodite doga ile bas basa sakin huzur dolu bir tatil geçirmek isteyenler için esi bulunmaz bir yer.

Otelimiz Datça yarimadasinin harika beledelerinden biri olan Bozburun’da bulunmakta olup denize sifir konumdadir.

Etrafi Incir ve zeytin agaçlari ile çevrili olup yesil bir tepenin eteklerinde oturmaktadir.

Deniz Manzarali odalari, sizi dinlenmeye davet eden bahçesi,harika ev yemeklerinin sunuldugu restauranti, nargile ve kahve keyfiniz için bahçede yer alan Türk Kösesi ve sicak ailevi atmosferi ile hotel Aphrodite , müsterilerine kaliteli ve essiz bir tatil sunma konusunda oldukça iddiali.

Hotel Aphrodite Restaurant`ta her bütçeye uygun, lezzetli ev yemeklerini günün ve gecenin hemen her saatinde bulmaniz mümkün.

Mavi piriltili bir cennet,tatminkar bir göz ziyafeti,etrafi incir,badem,muz,portakal,limon,zeytin agaçlariyla çevrili,Begonvillerin arasina saklanmis bir beyaz binadir APHRODITE. Gül,yasemin,melisa,zakkum,sardunya ve daha nice Akdeniz bitkilerinin kokulari bas döndürür.Az sayida oda,bol miktarda günes ve oksijen.Kesfedilmemis köselerde hayal kurarsiniz. Medeniyetin gürültüsü size ulasmaz,ses duymak için özlem duyarsiniz.Yalnizca balikçi teknelerinin taka takasi,Kukumav kuslarinin kukumasi,Agustos böceklerinin cicisi,rüzgarli ve dalgali melodiler bizim müzigimizdir.

Hedefimiz sizlere stresden uzak kendinizi dinleyip , dinlenebileceginiz harika bir tatil yasatmak. Gelin, dinlenin, eglenin ve yasamin tadina varin.

ODALAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Ust odalarimiz deniz manzarali alt odalarimiz ise bahçe manzaralidir.Odalarimizin tamami klimalidir.Odalarimizda carsaflar hergun yenilenir, banyolarimiz her zaman tertemizdir.
İnternetMinibarFön MakinasıOda ServisiUydu Anten
PlajTerasJakuzziTekne turuRoof
KlimaGazete ServisiRestaurantRüzgar SörfüDalış-Diving
Trekking
Daglara tirmanmak,daglarin otantik kokusunu koklamak,antik ve tarihi yerleri dolasmak,denizde kanoyla kürek çekmek,sörfle uçmak,yelkenliyle costurmak bizim isimiz.

FİYATLAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Odalar1 kişilik2 kişilik3 kişilikSuiteApart
Adet110 TL Yarım pansiyon
Fiyat (Sezon)110 TLyarım pansiyon
Fiyat (Sezon Dışı)100 TLyarım pansiyon

FOTOĞRAFLAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Bozburun Mavi yolculuk, mavi rüyalar demek tertemiz,koskoca bir havuz düşünün kano da yapabileceğiniz Doğal katkısız köy ekmeğiyle kahvaltı yapmayalı çok oldu mu?

Organik sebzeler, oltayla tutulan balık, katkısız köy ekmeği, Akdeniz akşamlarının sarhoşluğu..Bozburun bu işte!


REZERVASYON
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM

 

Rezervasyon Öntalep Formu

Aşağıdaki bilgileri işletmemize iletiniz. Mevcut şartlar doğrultusunda belirtmiş olduğunuz telefonlardan size ulaşacağız.

Adı Soyadı
Şehir
Ülke
MobilTel
&E-posta
Giriş Tarihi
Ayrılış Tarihi
Odalar1 kişilik2 kişilik3 kişilikSuiteApart
Adet
Yetişkin Adet
Çocuk Adet

Çevre koylarin sihirli güzelliklerini kesfetmek için yelkenli ahsap tekne gezisine ne dersiniz?


ÇEVRE
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
BOZBURUN BELDESİ : Ege ile Akdenizin kesiştiği Rodos ve Datça’nın ortasında Simi adasının karşısında irili ufaklı 12 ada grubuyla,mavisiyle cezbedici korunaklı bir liman kasabasıdır.Öncelikle kendi yaptıkları teknelerle süngercilik,balıkçılık,kekik ve ada çayı ile geçimini sürdüren Bozburun halkı son zamanlarda turizmi ele alarak yaptıkları büyük carter tekneleriyle mavi yolculuk yaptırarak turizme büyük katkılar sağlamaktadırlar.Bozburun halkı 90 adet carter teknesiyle mavi yolculuk yaptırmaktadır. Eski barınağı uluslar arası yelken sevdalılarının vazgeçilmez durağıdır.Her türlü ihtiyacınızı giderebileceğiniz dükkanlara sahiptir.Hiçbir şeyin sıkıntısını çekmezsiniz.Tarihçesi erken çağa dayanır ama hala yeni çağa ayak direten sakin sessiz bir kasabadır.


ULAŞIM
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Bozburun, Dalaman Havaalanından 150 km uzaklıktadır. Dalaman'dan Marmaris'e düzenli olarak havaş servisleri bulunmaktadır.Havaalanından yaklaşık 1 saat 15 dakika sonra Marmaris'tesiniz. Marmaris Otogarı'ndan Bozburun'a gün içinde haftanın 7 günü sürekli minibüs seferleri vardır.Ystek üzerine Havaalanından Bozburun'a transfer yapılır.
Marmaris'den Bozburun'a dolmuş saatleri

10.30

12.00

14.30

16.00

17.30

19.30
Muğla
Bu sayfa 7580 kere ziyaret edilmiştir.