Facebook'ta Paylaş
Türkiye Pansiyon Otel Motel Apart Otel Butik Otel Rehberi
  Antalya Bacchus Otel
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Kiliçaslan Mah. Zeytin Çikmazi Sok. No:6 Kaleiçi - Merkez - Antalya
+90242 2416941 - 05322740118 - +90 242 2435092
Celil Dinleten - info@bacchuspension.com - http://www.bacchuspension.com
Türkiye’mizin cenneti ve güzel Antalya’mızın kalbi, bircok tarihi mirasların bulunduğu eski şehir surlarıyla çevrili Kaleiçi’nde bulunmaktadır.

Otel Bacchus Pension şehir merkezinde olup, tarihi Saat Kulesi’ne 500m. Yat Limanına ve Mermerli Plajı’na 100m Karaalioğlan Parkı’na 50m,Antalya Havalimanına 12 km. ve Şehirlerarası otobüs terminaline 7 km uzaklıktadır.

Pansiyonumuz 14 oda ve 33 yatak kapasitelidir. Bütün odalarda özel banyo(duş,WC ,24 saat sıcak su),TV.Klima,sınırsız ve kesintisiz İnternet Ağ bağlantısı mevcuttur.

Otel Bacchus Pension’un teras katındaki restaurantından Deniz manzarasının ve Toros Dağlarının güzelliğine şahit olabilirsiniz.
Kaleiçinin en temiz ve konforlu pansiyonlarından biri olan Hotel Bacchus Pension, yardımsever ve güleryüzlü personeliyle siz saygıdeğer misafirlerimizin hizmetindedir. İyi tatiller geçirmeniz dileğiyle…ODALAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Odalarımız çok güzel ve konforludur. Otelimizde küçük, büyük ve aile boyu odalarımız vardır.

Eğer denizi görmek isterseniz; pencereden bakmanız yeterlidir. Çünkü deniz yalnızca 50 mt. uzaktadır.


Oda özelikleri
TV
Klima
WC
duş
Tek veya çiftyataklı

24 saat sıçak su


Odalarımızı 360 derece gezin web sitemizde www.bacchuspension.com

FİYATLAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Odalar1 kişilik2 kişilik3 kişilikSuiteApart
Adet
Fiyat (Sezon)
Fiyat (Sezon Dışı)

FOTOĞRAFLAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM

Fiyatlar için lütfen bizimle iletişime geçiniz +9 05322740118


REZERVASYON
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM

 

Rezervasyon Öntalep Formu

Aşağıdaki bilgileri işletmemize iletiniz. Mevcut şartlar doğrultusunda belirtmiş olduğunuz telefonlardan size ulaşacağız.

Adı Soyadı
Şehir
Ülke
MobilTel
&E-posta
Giriş Tarihi
Ayrılış Tarihi
Odalar1 kişilik2 kişilik3 kişilikSuiteApart
Adet
Yetişkin Adet
Çocuk Adet


ÇEVRE
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Antalya Antik Şehri, at nalı şeklindeki iki kalın duvar tarafından korunmaktadır. Bu sur şeklindeki duvarlardan biri deniz kıyısı oyundadır ve diğeri de kara tarafında bulunmaktadır. Bu duvarlara ek olarak çeşitli yerleşim birimlerini birbirinden ayıran duvarlar da vardır ve dış duvarlarda yaklaşık elli adımda bir kule bulunmaktadır. Bu duvarların yapılış tarihi antik dönemlere kadar gitmektedir. Romalılar bu Helenistik duvarların temelini atmışlar ve Selçuklularda genişletmiş ve onarmıştır.

Duvarlar yapılırken üzerlerinde antik yazıtlar bulunan bir çok taş blok kullanılmış ve bunlar 19. yy’a kadar çok iyi korunabilmiştir. Bugün şehir içinde duvarların ancak Hıdırlık Kulesi, Hadriyan Kapısı ve Saat kulesi gibi kalıntılarına rastlanabilmektedir. Deniz tarafından kaplanan antik şehir ve duvarlar günümüzde Kaleiçi diye adlandırılmaktadır. Caddeler ve binalar hala Antalya’nın tarihini yansıtan bir çok işaretle doludur. Evlerin karakteristik yapıları Antalya’nın sadece mimari tarihi hakkında fikir vermekle kalmaz aynı zamanda bölgedeki yaşam tarzını, gelenek ve görenekleri, yaşam alışkanlıklarını en iyi şekilde yansıtır.

Sur içindeki dar sokaklar limandan yukarıya duvar boyunca uzanırlar. Yivli Minare, Keyhüsrev Medresesi, Karatay Medresesi, İskele Camii, Tekeli Mahmut Paşa Camii sur içindeki önemli tarihi eserlerden sadece bazılarıdır. Yat limanı eski şehrin gün ve gece boyunca sergilediği nefes kesici manzara uluslararası ressam şair ve yazarlara ilham kaynağı olmuştur.


ULAŞIM
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Oto yola çıkın (Çevre Yolu Levhasını takip edin) yol ayrımına gelince "Şehir Merkezi/Kemer" levhasını görünce "Şehir Merkezi" levhasının gösterdiği yola dönün. Doğu Garajı levhalarını takip edin. Doğu Garajına geldiğinizde "Yat Limanını" sorun. Saat kulesini gördüğünüzde sağa dönün.Soldaki Paşa Cami caddesine girin. Kaledibi Caddesi boyunca ilerleyin. Caddenin sonunda Bacchus Pansiyonu sorun.
Antalya
Bu sayfa 6281 kere ziyaret edilmiştir.