Facebook'ta Paylaş
Türkiye Pansiyon Otel Motel Apart Otel Butik Otel Rehberi
  Adrasan Arkadaş Otel
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Çavuşköy - Adrasan Adrasan - Kumluca - Antalya
TEL : 0242 883 11 75 - MOBIL : 0532 255 44 56 - FAX : 0242 883 13 35
Tahir Aslan - info@arkadasotel.com - http://www.arkadasotel.com
Arkadaş Otel size Antalya'nın en güzel koyu Adrasan'da rüya gibi bir tatil imkanı sunuyor.

Sık çam ormanlarının bitiminde yeşil ile mavinin birleştiği yerde berrak bir deniz ve nefis bir kumsal sizleri bekliyor..

Arkadaş Otel,Alman Geo Turizm dergisinin 2006 için Türkiye’de tavsiye ettiği tek sakin butik oteldir. Yine 26 şubat 2006 tarihli The Sunday Times gazetesinin turizm ekinde tam sayfa olarak Türkiye ‘de tavsiye ettiği tek butik oteldir.

2012 Fiyatlarımız:
2 kişi yarım pansiyon 180 TL
2 kişi tam pansiyon 200 TL (içecekler hariç)
0-5 yaş arası çocuklar ücretsiz konaklama (yeme-içme ücretlidir)
6-12 yaş arası çocuklar % 50 indirimlidir


The Hotel
The Arkadas Hotel was opened in 1989 by the Arslan family, who have lived in the area for generations. Tahir Arslan runs the place and has created an environment which combines traditional Turkish hospitality with modern and efficient service.

The hotel has 22 rooms, all with air conditioning and balconies. Two pairs of rooms have interconnecting doors and are perfect for families with younger children.


The hotel restaurant has recently been rebuilt to offer a more modern and convenient environment for enjoying the splendid lunches and dinners offered by the hotel's excellent chef. The food is excellent and is a mixture of traditional Turkish and European. Barbecued fish is particularly good and most evenings you can start your meal with ‘meze’ - those tasty little vegetable starters that are just so Turkish.

These are the newer rooms, seen from the other side of the swimming pool. All the rooms have en-suite facilities and are comfortable and private. Cleaning is done every.


There is a separate bar and outside seating area where you can enjoy views of the gardens and the mountains whilst sipping a cold drink or having a snack or just chilling out.


The hotel’s boat, the Dilara (named after Tahir’s niece) will take you on magical
trips around the coast to such fabulous places as Phaselis, Olympos or Water
Island. Occasionally, Tahir arranges an evening beach party on one of the beaches
along the coast— this is a wonderful night out and it is beyond words to describe
the enchantment of an open fire on a moonlit beach and a gentle swim in the
soft, dark water.

ODALAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Otelimizde;
20 adet standart oda
4 adet aile odası
2 adet bungolov mevcuttur.

Odalarımızda duş,tuvalet,balkon ve split klima bulunmaktadır. Ayrıca odalarımız deniz manzaralıdır.TelefonTelevizyonİnternetMinibarOtopark
PlajTerasRoofKlima
Kesin rezervasyon ve detaylı bilgi için 0242 883 11 75 No'lu Telefonu aramanızı rica ediyoruz

FİYATLAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Odalar1 kişilik2 kişilik3 kişilikSuiteApart
Adet2 Kişi tam pansiyon 200 TL
Fiyat (Sezon)2 kişi YP 180 TL
Fiyat (Sezon Dışı)

FOTOĞRAFLAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Olimpos Phaselis Kekova


REZERVASYON
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM

 

Rezervasyon Öntalep Formu

Aşağıdaki bilgileri işletmemize iletiniz. Mevcut şartlar doğrultusunda belirtmiş olduğunuz telefonlardan size ulaşacağız.

Adı Soyadı
Şehir
Ülke
MobilTel
&E-posta
Giriş Tarihi
Ayrılış Tarihi
Odalar1 kişilik2 kişilik3 kişilikSuiteApart
Adet
Yetişkin Adet
Çocuk Adet


ÇEVRE
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Adrasan, Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı ve 1996 yılında belde olmuş bir cennet. Çevresi çam ağaçları ile kaplı bir koya sahip. Karadan denize ters rüzgârlar esiyor ve bu yüzden rüzgar gücünün egemen olduğu geçmiş yıllarda yelkenliler bu koya giremeyip medeniyet izlerini Olympos, Phaselis, Antalya limanlarına taşımışlar.

Adrasan ismi Rumcadan geliyor ve belde yeni adıyla Çavuş köy olarak da tanınıyor. Sırtını Beydağlarına dayamış olan koyun zemini kum ve denizi sığ çevresi ise karayolu olmayan birbirinden ilginç doğal güzelliklerle dolu. Su sporlarına meraklı olanlar için de, eşi bulunmaz bir parkur niteliği taşıyor. Deniz suyu sıcaklığı yüksek ve sezonu uzun yörede, özellikle berrak ve 29 metreye yakın sualtı görüş mesafesine sahip deniz, balıkadam ve sualtı fotoğrafçıları için yeterli şartları oluşturuyor.Adrasan’ ın kapalı koyu, geniş ve uzun bir kumsala sahip. Her yerinden denize girme imkânı var. Koyun karşısındaki Musa Dağına bağlı Eliğ, tepesi çökmüş bir deveyi andıran silueti ile ilgi çekiyor. Koyun başında Markız tepesi yer alıyor. Adrasan koyunun her iki tarafından çıkılan orman içi yükseklikler, koyun ne kadar estetik olduğu konusunda fikir sağlayacak güzellikler sergiliyor.

Çevre gezilerine meraklı olanlar için Olympos antik kenti, sönmeyen ateşiyle mitolojik dağdaki Yanartaş , en yakın gezi yerleri. Çıralı, Kaş, Demre, Myra, Patara, Xantos, Phaselis ve Antalya ise diğer uğrak yerleriniz olabilir. Uzun bir yaz mevsimi olan Adrasan’ da anıtlaşmış çınar ağaçları gölgesinde konaklayan tatilciler zamanın büyük bölümünü bahçe, teras ve Adrasan’ ın ünlü kumsalı ve denizinde geçiriyorlar.

Kumluca ilçesine bağlı Adrasan’ ın 2 kmlik kumsalı boyunca koyun sol başı Dere Mevkii olarak anılıyor. Tahtalı Dağlarından doğan kaynak suyu bünyesinde levrek, kefal gibi balıklar da barındırıyor. Koyun sağ başı ise otellerin pansiyonların bulunduğu hatta ikinci sokağın da açıldığı yoğun bölüm olarak da dikkat çekiyor. Çevreye ve yürüyüşe meraklı olanlar için trekking alanları bulunuyor.

Tatile gelenler dalış kursları alabiliyor. Daha önce hiç dalmamış olsalar bile deneme dalışı yapabiliyorlar veya deneyimli olanlar her gün grup dalışlarına katılarak Pırasalı ada mevkii ile Sulu ada karşısındaki Hacivat mevkiinde 25- 30 metrede dalış gerçekleştirebiliyor. 1 hafta kursa katılan öğrenciler kurs sonunda bir yıldız dalış sertifikası alabiliyor

İster her gün Adrasan sahilinden kalkan günlük tekne turlarına katılıp binbir güzelliklerle bezenmiş sahilleri gezin dolaşın, isterseniz sadece size özel tekne ayarlayalım aileniz ve arkadaşlarınızla size özel uygun tekne turları yapın

ULAŞIM
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Adrasan'ın (Çavuşköy) Antalya'ya uzaklığı 95 km . Yaklaşık 1,5 saatlik bir yolculukla ulaşabiliyorsunuz.

Özel arabanızla geliyorsanız ;

Antalya'dan Kemer istikametine gidiyorsunuz. Kemer'den sonra Tekirova'yı geçtikten sonra yolun solunda Olympos ,Çavuşköy (Adrasan) tabelasını görüyorsunuz. Deniz yönüne uzanan biraz virajlı ve çam ağaçlı 20 km'lik asfalt yola giriliyor. 15 km sonra Olympos sapağı geliyor, sapmadan devam ettiğinizde Çavuşköy meydanına geliyorsunuz. Meydandan sola dönüp sahile ulaşıyorsunuz.


Otobüs ile geliyorsanız ;
Antalya'dan Kumluca ilçesine Dolmuş servisi mevcuttur. Dolmuş servislerine bindiğinizde Olympos, Çavuşköy sapağında iniyorsunuz ve otelimizin servisi sizi oradan alıyor.

** Servis saatlerini teyit etmek için arayabilirsiniz.


Uçak ile geliyorsanız ;

Antalya Havaalanından transfer talep edebilirsiniz
Antalya
Bu sayfa 10797 kere ziyaret edilmiştir.