Facebook'ta Paylaş
Türkiye Pansiyon Otel Motel Apart Otel Butik Otel Rehberi
  Apart Aisha Dalyan
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Maras. Cad. 127. Sok. No: 19 Dalyan - Köyceğiz - Muğla
Tel: +90 252 284 5328 - - Faks: +90 252 284 2262
- aisha@apart-aisha.com - http://www.apart-aisha.com
AISHA


Apart Aisha 2001 yılında siz misafirlerimize Türk misafirperverliğini göstermek için kurulmuştur. Bizim amacımız sizlere EVİNİZİN RAHATLIĞINDA, AİLE ATMOSFERİ İÇERİSİNDE EĞLENCELİ BİR TATİL yaşatmaktır. Apart Aisha'nın sahipleri modern bir Türk ailesidir. Onlar sıcak kanlılıkları ve misafirperverlikleri ile yolcularına değer veren insanlardır. Bu nedenle uzun yıllardan beri apart Aisha'da konaklayan misafirler derin aile bağları oluşturmuş ve tatilleri sonrasında da ilişki kurmaktan vazgeçememişlerdir. Bu şirin ve egzotik apart dailerinin bahçesinde tatilinizin büyük bir bölümünü eğlenerek geçirme fırsatı bulabilirsiniz.

Bir taraftan yüzme havuzunun kristal, berrak sularında serinlerken, diğer taraftan Ayşe Hanım'ın beş çayı için kendi elleriyle hazırladığı nefis kekleri, kurabiyeleri asmaaltı köşkünde tadabilirsiniz. Behçemizin nefis güzellikleri içinde değişik tropikal çiçekler, kır papatyaları, mis kokulu güller ve yemyeşil çimenler arasında çocuklarınız da kendi özgürlüklerini diledikleri gibi yaşayabileceklerdir. Aile büyükleri ise havuz sefasından sonra bahçedeki egzotik barda soğuk içkiler alabilir, televizyon veya vidyo izleyebilirler.

Apart Aisha çevresel bir yeşilliğin içerisinde kurulmuştur. Kentlerin kalabalık gürültü ve trafiğinden uzak hayatınızın en güzel ve en dinlendirici günlerini bizim misafirperverliğimizde yaşayacağınıza eminiz. Odalarımızın balkonlarında sadece çicek kokuları ve dağlardan esen çam rüzgarlarının oksijeni ile rahatlayabilecek, soğuk veya sıcak içeceklerinizi eşsiz bir manzaranın güzelliğiyle yudumlayacaksınız. Toplam 6 apart daire ve 2 otel odalarımız sizlerin rahat edebileceği bir konfor düzeninde hazırlanmıştır. Bizim apartlarımızın sıcak atmosferinde kendi evinizdeki gibi huzur ve güven içinde olacaksınız.

ODALAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
ODALARIMIZ

Şehir merkezine yürüyerek 10 dakika mesafede.
İki katlı villa tipi.
6 apart daire, 2 otel odası
Her oda ve apartların kendine ait balkonu, duşu ve tuvaleti bulunmaktadır.
Bütün apartlar ve odalar klimalıdır.
Geniş bahçe ve yüzme havuzuna sahiptir.
Televizyon ve mutfağa sahip havuz barımız mevcuttur.
Kahvaltı ( apartlar için ekstradır. )
Saç kurutma makinası.
Apartlarda mini bar, tam teşekküllü mutfak, su ısıtıcısı, elektrikli ocak, yatak odası, 2 çocuk için ek yatak olan koltuk, salon ve Amerikan bar mevcuttur.


Kablosuz internet ÜCRETSİZ
Ayşe Abla'nın meşhur reçellerinin tadına doyamayacaksınız

FİYATLAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Odalar1 kişilik2 kişilik3 kişilikSuiteApart
Adet
Fiyat (Sezon)
Fiyat (Sezon Dışı)

FOTOĞRAFLAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tam bir aile atmosferi içersinde barbekü partileri organize ediyoruz


REZERVASYON
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM

 

Rezervasyon Öntalep Formu

Aşağıdaki bilgileri işletmemize iletiniz. Mevcut şartlar doğrultusunda belirtmiş olduğunuz telefonlardan size ulaşacağız.

Adı Soyadı
Şehir
Ülke
MobilTel
&E-posta
Giriş Tarihi
Ayrılış Tarihi
Odalar1 kişilik2 kişilik3 kişilikSuiteApart
Adet
Yetişkin Adet
Çocuk Adet

Kuş gözlemcileri için Dalyan kanalı eşi bulunmaz bir yerdir.


ÇEVRE
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Muğla'nın Ortaca ilçesine bağlı bir beldedir. Tektonik hareketler sonucunda oluşan bir deltadır. Dünya'nın ender ekosistemlerinden biri haline gelmiştir. Köyceğiz Gölü'nü denize bağlayan 12 km. uzunluğundaki kanalda doğal olarak yetişen 3 - 5 metrelik sazlıklar ile dünyada bir eşi daha bulunmayan inanılmaz güzellikte bir labirent görünümdedir. Bölgenin bataklık olmasından dolayı yörede çeşitli yabani hayvan türü yaşar, özellikle de kuş gözlemcileri için Dalyan kanalı eşi bulunmaz bir yerdir. Kanalın denize ulaştığı yerde İztuzu plajı bulunur. Bu 5 km. uzunluğundaki plajın özelliği med - cezir ( gel - git ) akıntılarından dolayı bazen gölden denize, bazen de denizden göle doğru oluşan akıntılardan dolayı kum sürekli olarak yer değiştirir. Bu yüzden 5 km.lik İztuzu plajı 4 - 6 km. arasında değişebilir.

Caretta Carettaların dünyada bilinen 8 türünden ikisi ( Caretta Caretta ve Chelonia Mydas ) düzenli olarak özellikle Dalyan'da yumurtlar. Dalyan bu konumda çok ilgi çeken bir tatil beldesidir. Caretta plajlarının uçsuz bucaksız kumsalı, antik tarihi eserleri, renkli, ışıl ışıl bir gece hayatına ve alışveriş dükkanlarıyla zengin bir atmosfere sahiptir.

Dalyan'a 4km.lik uzaklıtaki çamur banyolarının içindeki termal su romatizmalar, kas yorgunluğu, sinirsel rahatsızlıklar, eklem ve kireçlenme hastalıkları, böbrek ve idrar yolu tedavisinde yararlı oluyor. 39 derece sıcaklığındaki su, florür, kükürt, klorür ve radyoaktif gazlar içermektedir.

Katılabilecek pek çok etkinlik bulabilirsiniz; kanatlı motorlu uçaklar ile 15 - 20 dakikalık küçük uçuşlar yapabilirsiniz. Jeep safari turuna katılıp nehir yatağından geçerek Eskiköyü görebilirsiniz. Dalyan kanalında kano ile gezinti yapabilir ve 2 mt.lik sazlar arasında kaybolabilirsiniz. Bisiklet turlarına katılabilirsiniz, yapılması gereken en önemli etkinliklerden biri de tekne turlarıdır. Tekneler ile İztuzu plajına gidip muhteşem labirentlerin içinden geçebilirsiniz.

ULAŞIM
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
UÇUŞ VE TRANSFERLER


Siz misafirlermize havaalanından veya Ortaca garajından apartımıza kadar transfer hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetimiz 24 saat geçerlidir.

HAVALİMANI TRANSFERLERİ
TEK YÖN
CAR (3 PAX) £25
MINIBUS (4 TO 7) £35
MINIBUS (8 TO 12) £40
MIDIBUS (13 TO 25) £50

ÇİFT YÖN

CAR (3 PAX) £45
MINIBUS (4 TO 7) £60
MINIBUS (8 TO 12) £70
MIDIBUS (13 TO 25) £90
Muğla
Bu sayfa 8445 kere ziyaret edilmiştir.