Facebook'ta Paylaş
Türkiye Pansiyon Otel Motel Apart Otel Butik Otel Rehberi
  Ova Pansiyon Datça
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONDATÇAULAŞIM
Mesudiye Köyü Ovabükü Sahili - Datça - Muğla
+90 252 728 0105 - - .
Yetkili: İsmail Öz - ovapansiyon@hotmail.com - http://www.ovapansiyon.com.tr
Yeni, yepyeni bir pansiyon Ova Pansiyon..

Herşey pırıl pırıl.

Hani yıllar geçtikten sonra bir gün gelir de "ilk günün heyecanını hala içimizde taşıyoruz" derler ya, işte tam zamanı..

İlk konuklar gelmeye başladı ve ilk günlerin heyecanıyla konuklar rahat etsin diye İsmail Öz ve ailesi herşeyin en güzelini en mükemmelini sunuyor konuklarına.

2008 sezonunda hizmete giren Ova Pansiyon adından da anlaşılacağı gibi Mesudiye'nin Ovabükü sahilinde. Ovabükünde deniz harika. Tertemiz sularında yüzerken Akdenizin Egeyle kucaklaşmasını, iki denizin de özelliklerini hissedeceksiniz.

Denize denize sıfır ve bir aile işletmesi olan Ova Pansiyon sizlere akdeniz ve ege mutfağından da ürünler sunmaktadır.

Ova Pansiyon 11 oda ,3 Bungalow ,deniz kenarında, bahçe içerisinde.

Oda fiyatlarına kahvaltı dahildir. Organik tarım ürünleri, plajında şezlong, şemsiye bulunmaktadır. Ayrıca Restaurant hizmeti de verilmektedir.

ODALAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONDATÇAULAŞIM
Ferah odalarımız klimalı, balkonlu ve deniz ve teras manzaralıdır.

Odalarımızda duş-wc ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.
TelefonTelevizyonİnternetFön MakinasıOtopark
PlajTerasTekne turuKlimaGazete Servisi
Restaurant
Ovabükünün tertemiz kumsallarında harika bir tatil için Ova Pansiyon

FİYATLAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONDATÇAULAŞIM
Odalar1 kişilik2 kişilik3 kişilikSuiteApart
Adetoda kahvaltıoda kahvaltıoda kahvaltı
Fiyat (Sezon)fiyat sorunuz
Fiyat (Sezon Dışı)

FOTOĞRAFLAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONDATÇAULAŞIM
Bungalow evlerimiz Ovabükü sahili Restaurantımız
balkondan görünüm altarnatif koy (kuru bük)
balkondan görünüm restorantan bakış küçügüm

0-6 yaş çocuklar ücretsizdir.6-12 yaş arası çocuklar % 50 indirimlidir.


REZERVASYON
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONDATÇAULAŞIM

 

Rezervasyon Öntalep Formu

Aşağıdaki bilgileri işletmemize iletiniz. Mevcut şartlar doğrultusunda belirtmiş olduğunuz telefonlardan size ulaşacağız.

Adı Soyadı
Şehir
Ülke
MobilTel
&E-posta
Giriş Tarihi
Ayrılış Tarihi
Odalar1 kişilik2 kişilik3 kişilikSuiteApart
Adet
Yetişkin Adet
Çocuk Adet


DATÇA
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONDATÇAULAŞIM
Knidos yolundan sola sapınca çamlar arasından ilerleyen üç km'lik yol Mesudiye Köyü'ne oradan da iki km daha ilerleyince Kızıl Bük koyuna çıkılıyor.Hayıt Bükü ve Ova Bükü gibi yaz gözdesi koylarda Mesudiye sahilinde.Mesudiye'nin verimli toprakları tarıma çok elverişli.Mis kokulu domatesler yetiştiriyorlar.Kayalar arsındaki bu cennet sahilin üç ismi var. Kalebaşı, Obabükü ya da Hayıtbükü. Badem ve zeytin ağaçlarını çevrelediği Mesudiye Köyü'nde, doğanın ortasındasınız. Tarihi bir özelliği yok. Turistlerin dolup taştığı bir yer de değil. Bu nedenle alabildiğine sessiz ve sakin.Buraya Adatepe diyorlar. Dağ taş yürümeye tırmanmaya meraklı olanlar sık sık bu noktaya manzarayı izlemeye geliyorlar. Kayaların çevrelediği yükseltiden aşağıya doğru baktığınızda minik bir plaj teknelerin demir attığı durgun mavi deniz, bahçe içinde küçük içinde evler görünüyor. Badem ve zeytin ağaçları arasındaki köyden yükselen en küçük bir gürültü yok. Maket kadar güzel koy, Muğla'nın Datça İlçesi'ne bağlı Mesudiye Köyü sahilinde bulunuyor. Mavi yolculuğa çıkanlar tarafından Obabükü olarak bilinen beldenin diğer bir adı da Kalebaşı.

ULAŞIM
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONDATÇAULAŞIM
Marmaris'e ulaştıktan sonra buradan her saat başı kalkan midibüslerle 1.5 saatte Datça'ya ulaşabilirsiniz.

KARAYOLU; Datça-Marmaris arası karayolu 72 km'dir. İzmir'e 350 kilometre uzaklıkta olan Datça'ya Marmaris'ten saat başı kalkan klimalı küçük otobüsler ile ulaşabilirsiniz.

Ankara ve İstanbul'dan bir çok otobüs firması da Datça'ya sefer düzenliyor. Datça-Reşadiye'ye geldiğiniz zaman knidos levhasından sağa döndükten sonra yaklaşık 1 km sonra karaköy ve mesudiye ayırımına gelirsiniz. Mesudiye yönüne doğru gittikten sonra yaklaşık 15 km sonra palamutbükü ve mesudiye yol ayırımından sola sapınca Ovabükü'ne ulaşırsınız. İstanbul-Datça:955 km,Ankara-Datça:830 km,Bodrum-Datça:245 km

DENİZYOLU; Cuma günleri İstanbul'dan kalkan İzmir-İstanbul feribotu ile gece istirahatı ve gemi keyfi yaparak İzmir'e,oradan da 3-4 saatte Datça'ya ulaşabilirsiniz.Haziran ve Ekim ayları arasında Bodrum-Datça Körmen Limanı arasında arabalı feribotlar sabah 9:00 ve 17:00'de karşılıklı iki yöne sefer düzenliyorlar.Feribota;karavan,motosiklet ve araba alınıyor.Feribot bilgileri için www.datcaferibot.com adresine bakabilirsiniz.

HAVAYOLU; İstanbul ve Ankara'dan,Bodrum ve Dalaman hava alanlarına ulaşabilirsiniz.Dalaman Havaalanı ilçeye 170 km ve Marmaris'e kadar servis bulunabiliyor.Bodrum uçuşlarında da feribot saatlerine denk gelen uçaklar var
Muğla
Bu sayfa 14825 kere ziyaret edilmiştir.