Facebook'ta Paylaş
Türkiye Pansiyon Otel Motel Apart Otel Butik Otel Rehberi
  Ani Pansiyon Kaş
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Süleyman Yıldırım Cad - Kaş - Antalya
+90 242 836 1791 - - FAX:+90 242 836 1791
Yetkili:Ömer Keskin - info@motelani.com - http://www.motelani.com/
Kaş sırt çantası ile tatil yapılabilecek en iyi yerdir. Anı Motel muhteşem Akdeniz sahili ve çevre manzarasının yanında, doğa sporları organizasyonlarının yapıldığı eşsiz yerlerden biridir.

Güler yüzlü personelimiz güneşin altında yada ayışığı altında size unutulmaz bir tatil yaşatmayı garanti eder.

İngilizce, Almanca ve Hollandaca konuşan çalışanlar,

Ucuz konaklama,
Kahvaltı, yemek, ve bar menüleri,
Klimalı odalar.
Kitap değişimi
Internet.
rekabetçi kurlar.
24 saat sıcak su.
Otogardan ücretsiz servis
Çamaşır yıkama servisi.
Uluslararası telefon görüşmeleri.
Varışta ücretsiz içecek.
Her odada temiz havlular.
Yıl boyu açık .
Uydu yayını .
Rehberlik
Ücretsiz çay ve elma çayı.
Mükemmel manzara ve günbatımı,
Ücretsiz plaj servis


ANI MOTEL
Blessed with a picturesgue village setting, Kaş is a backpackers paradise Kaş offers Action, Advanture and excitement but is also inviting to those wanting plain Relaxation on the Mediterranean coast. Kaş is the perfect place to mingle with the locals and experience Turkish hospitality.

Relaxed Atmosphere and home comforts.

Comfortable, Clean rooms.
Private En-Suite rooms
English. German and Dutch speaking staff
Inexpensive lodging
Breakfast, Dinner and Bar Menu available.
Rooms with Air Conditioning.
Book Exchange
Internet.
Value-for-Money, competitive rates.
24 Hours hot water.

Free pickup from the bus station
Laundry Service.
International phone calls.
Complimentary drink on Arrival.
Clean towels provided in every room.
Open all year round.
Satellite Tv.
Expert Local knowledge.
All-round Assistance.
Tea and Apple Tea free.
Excellent view and Amazing Sunsets
Free Beach Service

ODALAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Anı Motel 15 odasıyla, her çeşit turist için uygun yerleşim sağlar. Bütün odalarda temiz ve modern banyolar bulunur.

Ani Motel with 15 Rooms, provides suitable accommodation for every type of tourist. Rooms range from simple dormitory style accommodation through to singles and doubles all are fully serviced with clean and modern bathroom facilities

FİYATLAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Odalar1 kişilik2 kişilik3 kişilikSuiteApart
Adet
Fiyat (Sezon)
Fiyat (Sezon Dışı)

FOTOĞRAFLAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Boat trip Patara


REZERVASYON
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM

 

Rezervasyon Öntalep Formu

Aşağıdaki bilgileri işletmemize iletiniz. Mevcut şartlar doğrultusunda belirtmiş olduğunuz telefonlardan size ulaşacağız.

Adı Soyadı
Şehir
Ülke
MobilTel
&E-posta
Giriş Tarihi
Ayrılış Tarihi
Odalar1 kişilik2 kişilik3 kişilikSuiteApart
Adet
Yetişkin Adet
Çocuk Adet


ÇEVRE
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Akdeniz'in bozulmamış beldelerinden biri olan Kaş, Antalya'dan Fethiye'ye uzanan sahil şeridinde yer alan şirin bir liman kasabasıdır. Batıyı Toros Dağlarının dik yamaçlarının denizle buluştuğu noktada; yarımadalar, adacıklar ve komşusu Meis Adası ile kuşatılmıştır.

Kaş'ın ı.Ö. 2. bin yılındaki isminin Habessos olduğu ileri sürülür. şehirde bulunan ve iki ayrı dilde yazılmış bir yazıta gÖre, antik dÖnemde, Orta Lykia BÖlgesi'nin eski liman kenti Antiphellos'un üzerine kurulmuştur. 20. Yüzyılın başlarına kadar da Andifli olarak adlandırılmıştır.


Kaş, tarihi eserleri yanında tam bir doğa cennetidir: Büyük çakıl, Küçük çakıl ile Kalkan yolu üzerinde bulunan Akçagerme ve Kaputaş plajları, tertemiz sularında serinleyebileceğiniz yerlerdir. Ayrıca, sadece denizden ve yürüyüş rotasından ulaşılabilen, antik Sebeda kentini ve Antiphellos'un ikinci limanı olan Limanağzı Plajı'nı da unutmamak gerekir. Doğayla tarihin bütünleştiği Kekova'ya (Simena) yine tekneyle gidilebildiği gibi, karadan üçağız'a (Theimioussa) gidilip ardından motor veya deniz kanosuyla (sea kayak), batık kent ve inci gibi işlenmiş koylar gezilebilir. Kaş'ın çevresinde yer alan mağaralardan Mavi Mağara, Aşırlı Adası Deniz Mağarası, Kekova Adası Deniz Mağarası, güvercinleri ile ünlü Güvercinlik Mağarası, tüysüz yarasaları ve ayazma kalıntısı ile Hıdrellez Mağarası dikkat çekicidir.
Doğa aktiviteleri merkezi olarak ilginin her geçen gün arttığı Kaş, Akdeniz'in en Önemli dalış merkezi olma yolundadır. Değişken kıyı yapısı, antik batık ve amphoraları, modern gemi ve uçak batıkları, resif, kanyon ve mağaralar ile fauna ve floranın zenginleştirdiği, yasak bÖlgelerin büyük bir bÖlümünün dalışa açıldığı, güçlü akıntıların olmadığı, berrak ve turkuaz deniziyle bu ilgiyi hak eder.
Son yılların ilgi çeken su sporlarından kano yapmak isteyenlere de heyecan verici seçenekler sunar bÖlge. Kaş'ın (Antiphellos-Sebeda) ve Kekova'nın (Theimioussa-Simena) tarih ve doğa güzellikleriyle süslü eşsiz koylarında deniz kanosu (sea kayak), sakin akan suları ile Eşen ve Dalaman çayları'nda da, nehir kanosu yapılmaktadır. Kaş, iklim koşulları ve yeryüzü şekilleri açısından yamaç paraşütü aktivitesi için de son derece elverişlidir. Paragliding meraklıları, deneyimli hocalar eşliğinde yeşil dağlardan süzülürken, muhteşem Kaş Arşipel'ini izleyerek kendilerini berrak suların kıyısına bırakabilirler.
Trekking ve antik kentler arasında yürüyüşlere sayısız olanak sunar yöre. Toros Dağları'nın en güzel rotalarından birinde; kimi kez sedir ormanlarında, kimi kez zengin maki topluluklarında, kimi kez vadileri, kanyonları aşarak, yürünebilir. Mevsimine gÖre bitkileri, kuşları ve diğer zararsız hayvanları gÖzleyebilmek, tatilini sadece denize girerek tüketmek istemeyenler için iyi bir seçenektir. Bu yürüyüşler, doğal güzelliklerin yanı sıra Likya patikalarını takip ederek, turist akınına uğramamış antik kentleri keşfetme, bozulmamış kÖyleri ve yÖresel Özelliklerini tanıma fırsatı da verir. Yaz sıcağının yakıcılığından kurtulmak isteyenlere yaylalarda günübirlik ve konaklamalı geziler düzenlenmektedir.
Likya uygarlığını daha yakından tanımak isteyenler için, antik kentlere günübirlik geziler de yapılmaktadır. Kaş'ın çevresinde; Xanthos, Letoon, Patara, Phellos, Pinara, Tlos, Istlada, Apollonia, Aperlai, Simena, ısinda, Kyaenai, Arykanda, Myra gibi antik kentlerin yanı sıra, henüz ismi bilinmeyen birçok harabe keşfedilmeyi bekler.

Kas was one of the most important cities of Lycia, and is now a small resort with great historical interest.
Its quaint town centre has a rocky waterfront, with good beaches nearby. There are watersports available in the area, like canoeing, jet-skiing, diving and paragliding, plus cavern diving, which uses technical equipment to explore the deep and dark caverns. For those who love travelling on the water, the Mavi Yolculuk (Blue Voyage) tours, and other excursions on boats, can be made to the surrounding islands.
http://www.motelani.com/aboutkas.php

ULAŞIM
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Kaş'a Nasıl Gidilir

Otobüsle

Kaş araba yada otobüs ile kolaylıkla ulaşılabilecek bir yerdir. Istanbul, Ankara, Izmir ve Antalya' dan otobüs seferleri mevcuttur. Kara ulaşımı Kaş ve çevresindeki merkezler için çok elverişlidir.

Antalya 'dan Kaş 'a en son otobüs 19 :30 'dadır. 3.30 saat otobüs yolculuğu sürer.
Fethiye 'den Kaş 'a en son otobüs 18.30 'dadır .2 saat otobüs yolculuğu sürer


Uçakla

Kaş Antalya havalimanına 192 km uzaklıktadır.Dalaman havalimanına 160 km uzaklıktadır.Havaalanından Kaş merkeze otobüs ve taxi ile kolaylıkla ulaşılabilir.

Antalya Havalimanından Kaş 'a transfer 160 YTL
Dalaman Havalimanından Kaş 'a transfer 130 YTLHow do I get to Kaş

By Bus
Kaş is on the main coast road and easily accessible by car or by bus. There are regular busses from Istanbul, Ankara, Izmir and Antalya to Kaş. Ground transportation between Kaş and various districts is also very convenient.


By Air
Kaş is 192 km from the Antalya Airport and 160 km from the Dalaman Airport. Ground transportation from airport to Kaş usually by bus or taxi.
Antalya
Bu sayfa 7323 kere ziyaret edilmiştir.