Facebook'ta Paylaş
Türkiye Pansiyon Otel Motel Apart Otel Butik Otel Rehberi
  Defne Pansiyon&Apart&Ahşap Evler
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Denizkent yolu Çiftlik Beldesi Kocaçalış Çiftlik Beldesi - Fethiye - Muğla
0252 6220123 - 0554 9821732 -
Fahri KOCAMAN - defne_pansiyon@hotmail.com - http://www.defnepansiyon.com
Sevgili Defne Pansiyon misafirlerimiz, yaz sezonuna başlamış olduğumuz bu yıl içerisinde yaptığımız yeniliklerimizle sizlere hizmet etmekten, güzel bir tatil geçirmenizden kendimizi hep sorumlu tuttuk, çünkü bu bizim işimiz ve işimizi severek yapıyoruz.

İlk açıldığımız 2008 yılında sadece 10 odalı ve 20 kişi kapasiteli pansiyon binamızla işletmemizi açtık. Şimdi pansiyonumuz, apart evlerimiz ve son olarak özenle inşa ettiğimiz birçok bağımsız bölümden oluşan ahşap evlerimiz (bungalow) var.

Pansiyonumuz 10 odalı olup 20 yatak kapasitelidir. Her oda iki kişilik olup her odaya 1 adet çocuklarınız için ek yatak atabiliriz. Ahşap evlerimiz ise 9 adet bloktan, 1 oda 1 salon, 2 oda bir salon ve 3 oda bir salondan oluşan bir adet 2 katlı ahşap evlerimiz bulunmaktadır. 1+1 ahşap evlerimizde maksimum 4 kişi, 2+1 evlerimizde maksimum 6 kişi, 3+1 evimizde ise maksimum 8 kişi konaklayabilmektedir. Ayrıca işletmemizde konaklayan bütün misafirlerimiz ortak yüzme havuzundan yararlanabilmektedir.

Üstüne basarak söylüyoruz biz bir aile işletmesiyiz, gelen misafirlerimiz direkt bizlerle muhatap olurlar. Hizmetinizde olduğumuz süre zarfında eşim Yadigar ve kızım Hacer ile birlikte Ailecek hizmetinizde olacağız.

Defne Pansiyon
Kocaman Ailesi

ODALAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Odalarımızda çift ve tek kişilik yataklarımız vardır. Odalarımız iki kişi için oldukça ferahtır.

3.5 metrekarelik banyo ve tuvaletlerimiz mevcuttur. 24 saat sıcak suyumuz hazırdır. Odalarımızın hepsinin 4 metrekarelik balkonu vardır.
TelefonİnternetMinibarEvcil HayvanFön Makinası
Oda ServisiHavuzOtoparkTerasTekne turu
Room ServicePoolKlimaTrekkingRestaurant
Trekking

FİYATLAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Odalar1 kişilik2 kişilik3 kişilikSuiteApart
Adet
Fiyat (Sezon)-----------------------------------------------------------------
Fiyat (Sezon Dışı)

FOTOĞRAFLAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Pansiyonumuzun gece görünüşü apart evimiz doğal kanalımız
pansiyonumuzun yüksenten deniz ile görünüşü havuz başı genel görünüm yeşil alanımız
güzel kazlarımız apart evimizden bir görüntü apart evimiz salon

Defne Pansiyon&Apart Evleri&Ahşap Evler


REZERVASYON
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM

 

Rezervasyon Öntalep Formu

Aşağıdaki bilgileri işletmemize iletiniz. Mevcut şartlar doğrultusunda belirtmiş olduğunuz telefonlardan size ulaşacağız.

Adı Soyadı
Şehir
Ülke
MobilTel
&E-posta
Giriş Tarihi
Ayrılış Tarihi
Odalar1 kişilik2 kişilik3 kişilikSuiteApart
Adet
Yetişkin Adet
Çocuk Adet


ÇEVRE
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Fethiye Mendos dağının eteklerinde adını verdiği körfezin çevresine yerleşmiş şirin bir Akdeniz şehridir. 3. jeolojik zamanda meydana gelen çökme ve yükselmelerle oluşan yüksek sıra dağlar ve dağların eteklerindeki yüzlerce koy ve tüm Fethiye sahil şeridinde birbiriyle kucaklaşmış gibidir.

Toros'ların güneybatı ucunu oluşturan ve yükseklikleri 2000m. yi geçen bu sıra dağlar ( ki antik çağda bunlara Kragos ve Antikragos adi verilirdi) İç tarafa hiç geçit vermeksizin denize paralel olarak devam eder. Akdeniz iklimine has ılık ve güneşli bir kış gününde kordondaki çay bahçelerinden birinde çayınızı yudumlarken, etekleri çam ormanlarıyla bezeli başı dumanlı bu dağlar, doruklarındaki karla size bir kez daha cennete hoş geldiniz diyecektir. Kurak, uzun ve sıcak yazlar, yağışlı, ilik ve kısa kışlar Fethiye’nin iklim özelikleridir. Yaz ayları 30-40 derece olan sıcaklık, kışın genellikle 10 derecenin üzerindedir. Hiçbir mevsiminde 16 derecenin altına düşmeyen turkuvaz renkli bu sularda yılın dokuz ayında denize girilebileceği düşünülürse, Fethiye’de yaz ve bahar olmak üzere sadece iki mevsimin sürdüğünü söylemek pek yanlış olmayacaktır.

Yörede hüküm süren iklim özelikleri nedeniyle bölgede akçam, karaçam ve kızılçamdan oluşan çam ormanları büyük yer kaplamaktadır. Zeytin, Defne, Mersin, Çınar, Kavak, Akasya gibi ağaçlar bu zengin bitki örtüsünün sayabileceğimiz diğer ağaç türlerindendir. Ayrıca ilaç ve kozmetik sanayicinde önemli bir kullanım alanı olan sığla yağının elde edildiği Günlük Ağacı (Liquidamber Oriantatis) dünyada eşine az rastlanır ağaç türleri arasındadır.Yaklaşık 10 milyon yıldır, neslini devam ettiren, buzul çağları öncesinden bugüne gelebilen bu bitki dünya üzerinde sadece Fethiye ve Köyceğiz yöresi ile California’nin küçük bir bölgesinde yetişmektedir.

ULAŞIM
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Tanrının doğaya bağışladığı bu tabiat ve tarih cennetine kara, hava ve deniz yollarından dilediğiniz herhangi biriyle ulaşmanız mümkündür. Muğla, Antalya ve Burdur bağlantılı üç kara yolu ile çam ormanları arasında yapacağınız rahat bir yolculuk ile Fethiye’ye ulaşabilirsiniz. Her üç yönde yapılan düzenli otobüs seferleri Fethiye’nin diğer tüm kentlerle olan bağlantısını sağlamaktadır. Hava ulaşımı için en yakın alan 50 km. uzaklıktaki Dalaman hava alanıdır.

Türk Hava Yollarının yaz-kış sürdürdüğü İstanbul, İzmir,Ankara ve Antalya bağlantılı seferlerinin yanisira turizm sezonu boyunca Avrupa’nın birçok şehrine de uçuşlar yapılmaktadır.

Çiftlik Beldesi Hürriyet Mahallesi Koca Çalış Mevkii Denizkent yolu FETHİYE/MUĞLA. adresimizi bulmanızın en kolay yolu ise, gelmeden önce bizi aramanızdır. Biz sizi Fethiye Merkezinden, Otogardan alabiliriz.


Pansiyonumuz merkezden sahilden 5 çevre yolundan 7 km uzaklıktadır.


Beş gün ve üzeri konaklama yapmanız durumunda Fethiye Merkezden ücretsiz transfer yapıyoruz.Kısa süreli konaklamalarda transfer ücreti 20 YTL.dir
Muğla
Bu sayfa 11189 kere ziyaret edilmiştir.