Facebook'ta Paylaş
Türkiye Pansiyon Otel Motel Apart Otel Butik Otel Rehberi
  Datça Gülcan Pansiyon Restaurant
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Mesudiye köyü Ovabükü Ovabükü - Datça - Muğla
TEL:+9 0252 728 0172 - GSM : 0537 865 4247 -
- info@gulcanpansiyon.com - http://www.gulcanpansiyon.com
"Datça'ya 25 km mesafede bulunan Mesudiye köyünün Ovabükü mevkiinde sizleri eşsiz bir tatil beklediğini biliyormuydunuz? Sizlere denize sıfır konumda pansiyonumuz ve restoranımız ile hizmet vermekteyiz. Sizlerin ailenizle birlikte en özel ve en unutulmaz tatili yaşamanız için Gülcan Pansiyon & Restaurant hizmetinizdedir. Datça'da yapacağınız tatil için şimdiden sizler için hazırlıklarımızı yapmış bulunmaktayız. Datça yöresine ait lezzetleri ve soğuk-sıcak zeytinyağlıları, ızgaraları ve balık çeşitlerini sizlerin damak zevkine sunmaktayız.

Mesudiye Datça'nın son yıllarda en çok tercih edilen tatil bölgelerinden birisidir. Özellikle büyük kentlerin yoğun stresi altında yorgun düşen aileler burada tatil yaptıkları süre boyunca tüm yorgunluklarını atıp unutulmaz bir tatil yaşarlar. Buradan ayrılırken yüzlerindeki gülümseme ve mutluluk bizlere fazlasıyla yetmektedir. Gelin bu tatilde Datça Mesudiye'de Gülcan Pansiyonu tercih edin. Bizler sizlerin en değerli olan zamanınızı iyi değerlendiriyoruz.İyi tatiller... "

Gülcan Hanımın pansiyon ve restaurantının internet sitesinde bulunan tanıtım yazısı bu şekilde.

pansiyonara.com sitesi olarak biraz daha fazlasını söyleme gereğini hissediyoruz. Tanıtım yazısında olmayan ancak giderseniz görüp dostlarınıza anlatacağınız türden canayakınlık, güleryüz, sevgi, dostluk, kardeşlik gibi duyguların içtenlikle yaşandığı bir yer burası.

Harika tatilden beklentileri doğallık, temizlik,sakinlik,doğal güzellik, unutulmamasını can-ı gönülden dilediğimiz yerel mutfakların lezzetli yemekleri, bahçeden koparılan sebzeler, denizin tatlı uğultusu ve akdeniz rüzgarının ılıklığı, sıcaklığı...olanlar için bir yer burası.

Tatil bitip ayrılık vakti geldiğinde içinizi bir hüzün saracak, karşılıklı el sallarken yine geleceğim seneye denilecek bir tatil beldesidir Ovabükü..
(Aydın Atıcı)

ODALAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Gülcan Hanımın pansiyonu sadece üç odalı. Özellikle yaz aylarında acak yetişen kalabiliyor Gülcan Hanımın pansiyonunda ama sakın telaşlanmayın kalabalık bir grup olarak giderseniz hemen yan tarafta bulunan ağabey ve ablanın pansiyonlarında da size kalacak yer bulmaya çalışırlar.

Bizim önerimiz ise ile de Temmuz-Ağıstos ayında gitmek yerine yılın herhangi bir mevsiminde gidin Ovabüküne. Ovabükünde nisan ayından kasım ortalarına kadar denize girebilme şansınız var. Sakin bir yerde oksijen depolayıp, taze balık, organik sebzelerden yapılan harika yemekler (yemeklerin övgüsünü Restaurant kısmında ayrıca yapıyoruz), mevsimine göre dalından koparabileceğiniz meyveler ve de özellikle huzur arıyorsanız tam size göre bir yer burası

Odaların içine girdiğinizde temizliğinin kokusunu derhal hissediyosunuz. Ancak hemen aklınız deterjan veya oda spreyleriyle temiz gösterilmeye çalışılan türden değil gerçek anlamda tertemizliğin kokusunu alıyorsunuz. Çünkü Gülcan hanım çok titiz.

Odalar ilk bakışta çok büyük değil gibi görünse de koskocaman bir bahçe ve önünde odanun kullanımına ait bir mini bahçe de olduğu için sadece uyku zamanı geldiğinde odanızı kullanma gereğini hissediyorsunuz.

Elbette bütün odaların klimalı, duş-wc si bulunuyor ve eğer onca doğal güzellik içinde izleme gereğini düşünürseniz TV. de bulunuyor odalarda.

FİYATLAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Odalar1 kişilik2 kişilik3 kişilikSuiteApart
Adet
Fiyat (Sezon)
Fiyat (Sezon Dışı)

FOTOĞRAFLAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Gülcan Hanım ve kimseye emanet edemediği mutfağının önü


REZERVASYON
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM

 

Rezervasyon Öntalep Formu

Aşağıdaki bilgileri işletmemize iletiniz. Mevcut şartlar doğrultusunda belirtmiş olduğunuz telefonlardan size ulaşacağız.

Adı Soyadı
Şehir
Ülke
MobilTel
&E-posta
Giriş Tarihi
Ayrılış Tarihi
Odalar1 kişilik2 kişilik3 kişilikSuiteApart
Adet
Yetişkin Adet
Çocuk Adet


ÇEVRE
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Datça'nın Mesudiye köyü veya Yaka Köyüne özel aracınızla gidiyorsanız, tertemiz denizi görüp tembel tembel yatmak çekici görünse de, yerinize çakılıp kalmanız çok iyi bir icraat sayılmaz.

Heyecan verici keşifler yapmaktan hoşlanıyorsanız sizi kimsenin tutamayacağından emin olabiliriz.

Uyarıyoruz!

Bir an önce 2000 yıl önceki dünyanın en büyük kentlerinden birisi olan Knidosa gitmek isterseniz, Ovabükü- Palamutbükü üzerinden gitmek yerine yukarı yoldan gidin. Ovabükü-Palamutbükü arasındaki yol bir kaç gün sürebilir çünkü...

Hayır yol çok uzun değil ama yolda o kadar çok minik koy göreceksiniz ki hepsinde durup yüzmeye kalksanız tatil yetmeyecek. Hayır yola devam edeceğim diye inatlaşmayın kendinizle deniz ve koyların şirinliği sizi mutlaka çekecektir kendisine.

Herşeye rağmen Knidosa ulaştığınızda gün batımını yakaladıysanız bu muhteşem güzellik karşısında kendinize gelmeniz kimbilir kaç saat sürer.

Datça, eski Datça, Kızlan plajı, gebekum ve daha nice görülecek güzel yeri keşfetmeye ne dersiniz?

ULAŞIM
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Muğla
Bu sayfa 10964 kere ziyaret edilmiştir.