Facebook'ta Paylaş
Türkiye Pansiyon Otel Motel Apart Otel Butik Otel Rehberi
  Antalya Kaleiçi Erken Pansiyon
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Kılıçarslan Mah. Hıdırlık Sokak No:5 Kaleiçi - Muratpaşa - Antalya
TEL: +9 02422476092 - GSM:+05367005572 - FAX: +9 0242 2476092
Serkan TAŞDEMİR - info@erkenpansiyon.com - http://www.erkenpansiyon.com
Denize uzaklığı 100 metre ve yatlimanına uzaklığı 150 metre.

Küçük bir plaj için sadece 3 dakika yürümeniz gerekmektedir ve dünyanın gözbebeği konyaaltı plajına nostaljik bir tramvay yolculuğu ile 15 dakikada ulaşabilirsiniz.

Pansiyon 240 yıllık bir tarihe ev sahipliği yapmakta ve misafirlerine otantik bir havada nostaljik keyif ile modern bir yaşam biçiminin birleşmesine tanıklık ettiriyor.

Güleryüzlü personeli ve ferah odaları bir tatilde beklenen tüm keyfi katıyor insanoğluna.

ODALAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM

Antalya Merkez de Tarihi kaleiçi semtinde bulunmaktadır.

Şehir merkezine uzaklığı 400 metredir.

Odalarında Wc, Duş, Saç Kurutma Makinesi, Ek yatak, ortopedik yatak , Klima ,TV (uydu yayını), Radyo, Ücretsiz gazete servisi vardır.
TelefonTelevizyonİnternetMinibarFön Makinası
Oda ServisiUydu AntenHavuzMutfakRoom Service
KlimaGazete ServisiRestaurantRent a CarAirport Transportation
6 gece konaklayın bir gecesi bizden olsun!!!

FİYATLAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Odalar1 kişilik2 kişilik3 kişilikSuiteApart
Adet63
Fiyat (Sezon)80110145
Fiyat (Sezon Dışı)

FOTOĞRAFLAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM

grup veya uzun zamanlı konaklamalarınızda lütfen irtibata geçiniz. Fiyat indirim yapılabilir.


REZERVASYON
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM

 

Rezervasyon Öntalep Formu

Aşağıdaki bilgileri işletmemize iletiniz. Mevcut şartlar doğrultusunda belirtmiş olduğunuz telefonlardan size ulaşacağız.

Adı Soyadı
Şehir
Ülke
MobilTel
&E-posta
Giriş Tarihi
Ayrılış Tarihi
Odalar1 kişilik2 kişilik3 kişilikSuiteApart
Adet
Yetişkin Adet
Çocuk Adet

ÇEVRE
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Termessos Ulusal Parkı içinde, koruma altında tutulan çok sayıda bitki ve hayvan türü ile birarada eşine az rastlanır bir sentez oluşturur. Kent Surları, Hadrian Kapısı,Su Sarnıçları, Tiyatrosu, Gymnasiumu, Agorası, Odeionu ve Hereonu mezarlığı, Alketas, Agatemeros ve Arslanlı Mezar gibi anıt mezarları herkesin hayranlığını toplamaktadır.


PHASELİS, Kent İ.Ö. VII. yüzyılda Rodos'lular tarafından kurulmuştur. Uzun yıllar Likya'nın doğu kıyısının en önemli liman özelliğini koruyan kentin ortasında 20-24 metre genişliğinde muhteşem bir cadde vardır. Bu caddenin güney ucunda Hadrian
Kapısı bulunur.


OLYMPOS VE ÇIRALI, Antik kent eşsiz güzellikteki bir vadinin iki yakasındadır. Vadi ve kentin denize ulaştığı yerde kumsal çok güzel bir plaj oluşturur. Olympos'dan yaya olarak bir saatte ulaşılabilen Çıralı ilginç bir doğa harikasıdır. Yerli halkın "Yanar" dedikleri dağda, doğal gaz sızıntısının oluşturduğu ve binlerce yıldır hiç sönmeden yanan alevler yükselir gökyüzüne.

SİDE tarihi Hitit'lere kadar uzanır. Kent bir yarımada üzerine kurulmuştur. Kara ve deniz surları ile korunan Side, Helen ve Roma devirlerini yaşamıştır. Surları ve giriş kapısı dikkati en önce çeken yapılarıdır. Sütunlu Yol, Zafer Takı, Liman, Hamamlar,Tapınaklar, Çeşmeler, Su Sarnıçları, Su Yolları ve Agora gibi yapılarıyla gezilip görülmeye değer bir yerdir Side.

ARİASSOS;
Antik bir dağ kenti olan Ariassos çevreye egemen bir vadide kurulmuştur. Giriş kapısı, hamamları, kaya mezarları ve mezar anıtları ile görülmeye değer bir kenttir.


PERGE, Düden ve Aksu akarsuları arasında kurulmuş, Helen, Roma ve Bizans dönemini yaşamıştır. 15000 kişilik tiyatrosu İ.S II. yüzyılda yapılmıştır. Tiyatronun hemen yakınındaki stadyum 12000 izleyici alır.Son yıllarda yapılan kazılarda çok sayıda heykel ve sanat eseri bulunmuştur. Kapıları, Agorası, Nymphaeumu, Sütunlu caddeleri, Mezarlığı, Bazilikası ve Akropolu Perge'nin görülmeye değer yerlerinden bazılarıdır.


SELGE; Denizden 950 m. yükseklikte kurulmuş olan Selge, antik bir Pisidya Dağ Kentidir. En iyi korunmuş yapısı tiyatrosudur. Ayrıca Kent Surları, Kuleleri, Su Sarnıçları, Stadyumu ve Nekropolu görülmeye değer diğer yapılardır.

ULAŞIM
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Antalya
Bu sayfa 7325 kere ziyaret edilmiştir.