Facebook'ta Paylaş
Türkiye Pansiyon Otel Motel Apart Otel Butik Otel Rehberi
  Belen Otel Side Antalya
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONSİDEULAŞIM
Selimiye mah. Lale sokak no: 3 Side - Manavgat - Antalya
TEL: +9 02427531043 - GSM:mobil tel : 0541 8416775 - FAX: +9 0242 753 27 40
Yetkili: Salih Ergin - birdenbire74@hotmail.com - http://www.belenotel.com/
Belen Otel, Side'ye özgü geleneksel tarzda inşa edilmiş iki ayrı binadan oluşmaktadır.
15 oda ve 30 yataklı olan otelimiz Side'nin harika kumsallarına, amfitiyatroya ve Side müzesine yürüyüş mesafesinde ve çok yakındır.

Apollo Tapınağına veya Dyonysus Tapınağına, içinde birçok yöresel hediyelik eşya bulabileceğiniz çarşı içinden yapacağınız 10 dakikalık yürüyüş ile ulaşabilirsiniz.

İstatistiklere ve meteorolojik verilere göre havanın mükemmel,
Deniz suyu sıcaklığının ideal, Sessizlik ve sükunetin en fazla,
Çiçeklerin ve yeşilliğin en dinlendirici olacağı Mübarek Kurban Bayramında, Side BELEN OTEL' de olmak istemez misiniz?..

İşte size DEV ve HOŞ bir kampanya!..
12-20 EKİM 2013 TARİHLERİ ARASINDA, 2 KİŞİ KAHVALTI DAHİL 3 GECE 225 TL, 2 KİŞİ KAHVALTI DAHİL 5 GECE 350 TL, 2 KİŞİ KAHVALTI DAHİL 7 GECE 420 TL / 3 KİŞİ KAHVALTI DAHİL 3 GECE 270 TL, 3 KİŞİ KAHVALTI DAHİL 5 GECE 400 TL, 3 KİŞİ KAHVALTI DAHİL 7 GECE 490 TL

El yapımı köfte,balık,salata ve meyva menülerini kapsayan oldukça hesaplı akşam yemekleri ve
ayrıca öğle ve akşam yemekleri için çok yakın ve çok ucuz Restaurantlar!..

ODALAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONSİDEULAŞIM
Odalarımızda geniş balkon, deniz manzarası,uydu tv ve klima sistemi mevcuttur. Denize 15 metre uzaklıktaki otelimizden, dalış, parasail, jet-ski, şnorkel ve diğer aktiviteleri yapabileceğiniz ve deniz yaşamının keyfini çıkarabileceğiniz kumsala ulaşabilirsiniz. Restaurant ve Barımız otelimizin bahçesindedir ve geç saatlere kadar hizmetinizdedir.


Otelimizde balkon, banyo, duş, WC ve 24 saat sıcak su bulunan özel kasalı oda mevcuttur. Tek kişilik, iki kişilik ve aile odalarımızda oda servisi ve temizlik hizmeti bulunmaktadır.

Tüm odalarımızda klima bulunmaktadır
TelefonTelevizyonİnternetMinikasaUydu Anten
OtoparkPlajTerasTekne turuRoom Service
KlimaRestaurantRüzgar SörfüRent a CarDalış-Diving
12-20 EKİM 2013 TARİHLERİ ARASINDA, 2 KİŞİ KAHVALTI DAHİL 3 GECE 225 TL

FİYATLAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONSİDEULAŞIM
Odalar1 kişilik2 kişilik3 kişilikSuiteApart
Adet
Fiyat (Sezon)
Fiyat (Sezon Dışı)

FOTOĞRAFLAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONSİDEULAŞIM

12-20 EKİM 2013 TARİHLERİ ARASINDA 3 KİŞİ KAHVALTI DAHİL 3 GECE 270 TL, 3 KİŞİ KAHVALTI DAHİL 5 GECE 400 TL,


REZERVASYON
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONSİDEULAŞIM

 

Rezervasyon Öntalep Formu

Aşağıdaki bilgileri işletmemize iletiniz. Mevcut şartlar doğrultusunda belirtmiş olduğunuz telefonlardan size ulaşacağız.

Adı Soyadı
Şehir
Ülke
MobilTel
&E-posta
Giriş Tarihi
Ayrılış Tarihi
Odalar1 kişilik2 kişilik3 kişilikSuiteApart
Adet
Yetişkin Adet
Çocuk Adet

12-20 EKİM 2013 TARİHLERİ ARASINDA, 2 KİŞİ KAHVALTI DAHİL 3 GECE 225 TL, 2 KİŞİ KAHVALTI DAHİL 5 GECE 350 TL, 3 KİŞİ KAHVALTI DAHİL 3 GECE 270 TL, 3 KİŞİ KAHVALTI DAHİL 5 GECE 400 TL,


SİDE
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONSİDEULAŞIM
ANTALYA,SİDE

Antalya-Alanya yolunun 75. kilometresinden güneye doğru ilerlediğiniz zaman, iki yanı oteller ve evler ile dolu 3 kilometrelik yol sizi, eski pamfilya yöresinin en doğusundaki şehir olan sideye götürecek. 1000 metre uzunluğunda ve 400 genişliğinde bir yarımada üzerinde kurulmuş olup, geçmişte ticari liman görevi görmüştür. Doğal olarak Side, en önemli ticaret merkezlerinden biriydi ve günümüzde de Türkiye'deki en popüler tatil mekanlarından biridir
Ana caddeden, eskiden balıkçılık için kullanılmış ve şuanda gezi teknelerinin bulunduğu limana doğru yürürken iki yanınızda da denizi görebilirsiniz. Antik side şehrinin mimarisi ve arkeolojik kalıntıların çoğu günümüze kadar korunmayı başarabilmiştir. Her zaman yeni anıtlar ve kalıntılarla karşılaşmak, sık sık Side'yi ziyaret edenleri bile şaşırtmaya devam edecektir.

Eski bir coğrafyacı olan Strabon'a göre Side milattan önce 7. yüzyılda, İzmir yakınlarındaki Kyme şehrinin ticaret kolonisi olarak kuruldu ama tüccarlar yerel dili devam ettirdi. Yerel dilde "Side", bolluk ve verimliliği simgeleyen "Nar" meyvesi anlamına geliyordu. Diğer Pamfilya şehirleri gibi Side de milattan önce 6. yüzyılda Lidya uygarlığı ve milattan önce 547'den sonra da Persler tarafından yönetildi. Burada basılan paralar Side'nin en azından içsel bağımsızlığa sahip olduğunu göstermektedir. Pamfilyanın en büyüğü olan ve günümüzde de çeşitli etkinliklere sahne olan Amfitiyatro, Roma mimarisine benzer şekilde yükü taşıyan kemerler üzerine inşa edilmiştir. Burada Roma tarzının seçilmesinin sebebi, Side'nin Anadolu'da yaygın olan Yunan mimarisine uygun bir yamaca sahip olmamasıdır. Tiyatro, Aspendos tiyatrosuna göre daha iyi korunamamıştır ama 15000-20000 arası insan kapasitesine sahiptir. Roma dönemine ait Dionysus Tapınağı tiyatronun yanındadır. Side giriş kapısına zarafet katan çeşme restore edilmiştir. Side'ye girerken sol tarafınızda Bizans Bazilika'sını görebilirsiniz. Side'de bulunan harabeler arasında 3 tapınak, 1 su yolu ve 1 anıtsal çeşme vardır. Türk arkeologlar 1947'den beri Side'de kazılara devam etmektedir.

ULAŞIM
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONSİDEULAŞIM
Antalya
Bu sayfa 9541 kere ziyaret edilmiştir.