Facebook'ta Paylaş
Türkiye Pansiyon Otel Motel Apart Otel Butik Otel Rehberi
  Ahlat Selçuklu Otel Ahlat Bitlis
ADRESODALARFOTOĞRAFLARREZERVASYONAHLATULAŞIM
Sahil yolu - Ahlat - Bitlis
TEL:+9 0434 4125695 - - FAX:+9 0434 4125694
YETKİLİ: Maşallah Sönmez - buyukselcukluotel@hotmail.com -
AHLAT SELÇUKLU OTELİ;

Selçuklu Oteli Van Gölünün kıyısında kurulmuş, Bitlis iline bağlı,Ahlat ilçesinde bulunan bir sahil (kıyı)oteli olup,yılın 12 ayı deneyimli ve güler yüzlü kadrosu ile yerli ve yabancı turizme hizmet vermektedir.

Selçuklu Otelimizde; 40 Oda(2 YRPL+2 SÜİT+9 FRENÇ +27 DBLODA)ve 120 Yatak mevcut

Otelde kapalı 400 kişi , açık 150 kişi kapasiteli 3 Restaurant, Kahvaltı Salonu ve Türk, Uluslararası, İtalyan, Çin, Fransız, Koşer, Vejetaryen, Deniz Ürünleri Mutfaklarını bulabileceğiniz Bar ile hizmet etmektedir.

Bunların dışında ise Internet ,Kuru Temizleme,Çamaşır ve Ütü Servisi,Resepsiyonda Emanet Kasası,Jeneratör,60 Araçlık Açık Otoparkı,Bahçe,Çocuklar için oyun alanı mevcuttur.

ODALAR
ADRESODALARFOTOĞRAFLARREZERVASYONAHLATULAŞIM
Selçuklu Otel'in odaları Dağ Manzarası, Bahçe Manzarası, Göl Manzarası, Orman Manzarası , Tarihi Yer Manzarası gibi farklı manzara özelliklerine sahiptir.

Odalarda Telefon , Duş ve Tuvalet , Banyo , Saç Kurutma makinası, Yangın Alarmı , Minibar , Çay veya kahve makinasi , Uyandırma Servisi, Kasa, 24 Saat Oda Servisi , TV , Uydu TV , Kablosuz Internet, Merkezi Isıtma sistemi ile hizmet vermektedir
TelefonTelevizyonİnternetFön MakinasıUydu Anten
OtoparkMutfakRestaurant


FOTOĞRAFLAR
ADRESODALARFOTOĞRAFLARREZERVASYONAHLATULAŞIM


REZERVASYON
ADRESODALARFOTOĞRAFLARREZERVASYONAHLATULAŞIM

 

Rezervasyon Öntalep Formu

Aşağıdaki bilgileri işletmemize iletiniz. Mevcut şartlar doğrultusunda belirtmiş olduğunuz telefonlardan size ulaşacağız.

Adı Soyadı
Şehir
Ülke
MobilTel
&E-posta
Giriş Tarihi
Ayrılış Tarihi
Odalar1 kişilik2 kişilik3 kişilikSuiteApart
Adet
Yetişkin Adet
Çocuk Adet


AHLAT
ADRESODALARFOTOĞRAFLARREZERVASYONAHLATULAŞIM
Bitlis iline bağlı olan Ahlat,Van Gölü kıyısına kurulmuş şirin bir ilçedir.Ahlat; Selçuklu ve Osmanlı medeniyetlerinin doğduğu,yaşadığı bir kent olması nedeni ile,Selçuklu ve Osmanlı mimarisinin ve kültürünün sayısız tarihi eserlerine ev sahipliği yapan ve Dünyanın sayılı Krater Göllerinden olan Nemrut Krater Gölü ile Süphan Dağı’nın veTürkiye’nin En Büyük Gölü olma ünvanına sahıp olan Van Gölü’nün oluşturmuş olduğu eşsiz doğol güzelliğin içinde yer alan bir Kent’dir.

AHLAT’DA YER ALAN TARİHİ ESERLER;

Selçuklu İmalathanesi.Selçuklu Mezarlığı(dünyanın en büyük Müslüman mezarlığı),Emir Bayındır Köprüsü,Harabe Şehir,Selçuklu Hamamı,Alimoğlu Kümbeti,Anonim Kümbeti,Hüseyin Timur Eser Tekin K ümbeti,Keşiş Kümbeti,Emir Bayındır Kümbeti,Emir Ali Kümbeti,Şirin Hatun Bugatay Aka Kümbeti,İkizler Kümbeti,Abdurrahman Gazi Türbesi,Şeyh Nejmettin Türbesi,Dede Maksut Türbesi,Saçlı Baba Türbesi,Merden Baba Türbesi,Kadı Mahmut Camisi,Kırk Kardeşler Mezarlığı Ve Kale.

ULAŞIM
ADRESODALARFOTOĞRAFLARREZERVASYONAHLATULAŞIM
Bitlis
Bu sayfa 17161 kere ziyaret edilmiştir.