Facebook'ta Paylaş
Türkiye Pansiyon Otel Motel Apart Otel Butik Otel Rehberi
  Aycan Tatil Evleri Palamutbükü
ADRESEVLERİMİZFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONPALAMUTBÜKÜULAŞIM
Palamutbükü Mesudiye Köyü - Datça - Muğla
+90 2527255591 - gsm:05388692030 - 5077693888
Aycan Terlemez - ceasefire99@hotmail.com - http://www.aycantatilevleri.com
Palamutbükün’de apart konaklama imkanı veren az sayıdaki yerlerden biri Aycan Tatil Evleri. Palamütbükünün saygın ailelerinden ÇUHADAR ailesi tarafından işletilen mekanda, şehir hayatının karmaşasından çıkıp gelenleri düşünerek doğal bir ortam hazırlanmış.

Tesisin sessiz ve rahat bir ortamında dinlenme, yemeğinizi hazırlama, sipariş etme veya mangal keyfi yapma olanağınız bulunuyor.

Evlerin önleri gölgesinde oturulabilecek şekilde ağaçlandırılmıştır.

Aycan Tatil Evleri, geniş bir doğal alan içinde kurulmuş, 4 kişilik aileyi konuk edebilecek kapasitesi ile birbirinden bağımsız ve birbirini rahatsız etmeyecek şekilde planlanmış 6 boga evden oluşuyor.


Doğal güzelliklerin hala korundugu, çevrenin bozulmadan kirlenmeden kaldigi, tertemiz denizinde yüzmenin insana keyif verdiği, hayran kalacağınız koyları ve temiz havası ile huzur dolu tatil yapmak isteyenler için vazgeçemeyeceğiniz bir mekan.


EVLERİMİZ
ADRESEVLERİMİZFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONPALAMUTBÜKÜULAŞIM
Dört Kişilik bir aileyi konuk edebileceğimiz evlerimizin içi ahşap dekor kullanılarak doğal bir ortam sağlandı. Evlerin içinde yemek hazırlayabileceğiniz imkanları bulunan mutfak, Tuvalet & Banyo 1 adet 2 Kişilik yatak 2 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır.

Her evin önünde serin serin oturabileceğiniz 6 metrekare oturma alanı olarak kullanılan verandalar mevcut. Her birinde LCD televizyon ve sınırsız TV kanalı, odanızdan ayrılmadan yiyecek ve içecek siparişi verebileceğiniz dahili telefon hattı, klima, çevre güvenliği için kamera kayıt sistemi, çocuklarınız için oyun alanı bulunuyor.
Evlerde buzdolabı dahil her türlü eşyasının bulunduğu mutfaklarında her türlü yemeğinizi pişirmekte özgürsünüz.
TelefonTelevizyonİnternetMinibarUydu Anten
OtoparkPlajMutfakTekne turuRoom Service
KlimaGazete Servisi

FİYATLAR
ADRESEVLERİMİZFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONPALAMUTBÜKÜULAŞIM
Odalar1 kişilik2 kişilik3 kişilikSuiteApart
Adet
Fiyat (Sezon)125 TL
Fiyat (Sezon Dışı)80 TL

FOTOĞRAFLAR
ADRESEVLERİMİZFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONPALAMUTBÜKÜULAŞIM


REZERVASYON
ADRESEVLERİMİZFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONPALAMUTBÜKÜULAŞIM

 

Rezervasyon Öntalep Formu

Aşağıdaki bilgileri işletmemize iletiniz. Mevcut şartlar doğrultusunda belirtmiş olduğunuz telefonlardan size ulaşacağız.

Adı Soyadı
Şehir
Ülke
MobilTel
&E-posta
Giriş Tarihi
Ayrılış Tarihi
Odalar1 kişilik2 kişilik3 kişilikSuiteApart
Adet
Yetişkin Adet
Çocuk Adet


PALAMUTBÜKÜ
ADRESEVLERİMİZFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONPALAMUTBÜKÜULAŞIM
Sıcak bir bakış, gülümseyen bir yüz ve farklı bir mekan karşılar sizleri olabildiğince. Aracınızdan daha inmeden uzatırsınız elinizi doğanın büyülü kollarına. Buraya ilk defa gelenler için yavaş yavaş ilerlerken bir yandan eşsiz manzarayı seyreder diğer yandan da yüzünüzdeki hafif tebessümün yerini güzel hayaller süslemeye başlar. Palamutbükü'ne gelir gelmez onca güzelliğin yanı sıra görünmez bir varlık gibi her yeri saran dinginliği hemen fark edersiniz. Bu etki Palamutbükü'nün geniş bir alana yayılmış ferah bir yer olmasından mı kaynaklanıyor yoksa yaz sıcağında bile burayı serin kılan o yorulmak bilmez esintidenmi bilinmez.Yinede nereye giderseniz gidin burada sizi bir tek şey yalnız bırakmıyacak, oda buranın havası ve görselliği. Her an heryerde hissedeceğiniz eşsiz bir doğası vardır Palamutbükü'nün. Yarımadanın en güzel tatil merkezlerinden birisidir burası. Doğa deniz konusunda da çok cömert davranmıştır buraya. Plaj ne kadar kalabalık olursa olsun mutlaka kendinize bir yer bulursunuz ve tertemiz denizin keyfini çıkartırsınız. Özellikle günün ilk saatlerinde rüya gibi olur burası.

Deniz dinlenmiş, ılgın ağaçları dinlenmiş ve kuş seslerinin havada uçuşmaya başladığı andan itibaren vazgeçilmez olur Palamutbükü.Tarih nasıl Knidos'a özel bir zaman ayırmışsa siz de Knidos'a çıkmak için özel bir zaman ayırın kendinize, Knidos bunu fazlasıyla hakediyor. Tarihi dokuyu ve yaşamın uzun yıllar nasıl burada paylaşıldığını hissetmek için bu antik kentin en verimli topraklarına ayak basmanızı öneririz. Yorgun günün sonunda damak tadı düşkünlerini bekleyen sayısız sürpriz vardır. Sahil boyunca sıralanan balık restoranlarında dilediğiniz her türlü lezzetleri bulabilirsiniz.

Bölge balık açısından son derece zengindir. Yerli balıkçıların restoranlara akşam üstü bıraktığı taze Akdeniz balıkları yerel mezelerle bir araya geldiğinde kimi zihinlerde güçlü bir biçimde aslansütü çağrışımı yaparlar. Bütün mezeler ve salatalar ise yörenin sağlık kaynağı zeytinyağı ile yapılmaktadır. Palamutbükü; karadan gelen misafirleri kadar denizden gelen misafirleri içinde açmıştır kollarını. İyi tatiller...

ULAŞIM
ADRESEVLERİMİZFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONPALAMUTBÜKÜULAŞIM
Datça'ya Ulaşım
Nasıl Gidilir?

Dalaman Havaalanı Datça’ya en yakın havaalanı. Dalaman’dan Marmaris’e oradan da otobüsle Datça’ya ulaşılıyor. Havayoluyla bir seçenek de Bodrum’a gidip Bodrum-Datça arasında sefer yapan Feribotla Datça’ya geçmek. Bodrum-Datça arası feribotla yaklaşık 2 saat sürüyor. Feribot seferleri Mayıs-Ekim arasında yapılıyor. Kışın yok. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük kentlerden Datça’ya otobüs seferi yapan çok sayıda firma var. Marmaris’in ise Türkiye’nin her yeriyle bağlantısı var.

Yunanistan’ın Simi adasıyla Datça arasında feribot seferleri var. Datça’dan Simi’ye feribot bir saatte gidiyor.Datçadan Palamutbüküne olan mesafe 25 Km'dir.Özel araç kullanmak istemeyenler için Datça merkezden palamutbüküne çalışan ve merkezden kalkan minibüsler mevcuttur..

Uzaklıklar:

Datça-Ankara 825 Km.

Datça-İstanbul (Feribot) 790 Km.

Datça-İzmir 345 Km.

Datça-Dalaman Havalanı 155 Km.

Datça-Marmaris 70 Km.

Datça-Palamutbükü 25 Km.Datça'ya direk gelen otobüs firmaları aşağıda verilmiştir.

Pamukkale Turizm - Kamil Koç Turizm - Metro Turizm-Varan Turizm


Muğla
Bu sayfa 12427 kere ziyaret edilmiştir.