Facebook'ta Paylaş
Türkiye Pansiyon Otel Motel Apart Otel Butik Otel Rehberi
  Assos-Sokakağzı Başarır Pansiyon
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Koyunevi Köyü Sokakağzı Mevkii Behramkale - Ayvacık - Çanakkale
Tel: +90 2867234221 - GSM: +90 545 810 37 01 -
Tarık Başarır - basarirpansiyon@hotmail.com - http://www.basarirpansiyon.com
Başarır Pansiyon, Asya Kıtası'nın en uç noktası Bababurnu'na 30 dakika, Dünya'nın ilk felsefe okulunun açıldığı Assos Antik Kenti'ne 30 dakika, Apollon Smintheus Tapınağı'na 25 dakika ve Midilli Adası'na 6 mil uzaklıktaki Sokakağzı'nda (Polymedium)...

Sesiz sakin ortamı, pırıl pırıl denizi, Kaz (İda) Dağları'nın bol oksijenli havası, şehrin gürültüsünden uzak, doğal kalmış bir mekan...

Masmavi denizi, sessizlik ile birleştiğinde keşfetmeye değer, sayılı gizli kalmış cennetlerden birisi SOKAKAĞZI... Muhteşem ve bakir kalmış koyu, Midilli Adası'nın görülmeye değer manzarası sizleri adeta gülümseyerek karşılayacak.

Küçük, şirin pansiyonumuzda sizleri güler yüzle Sabite ve Tülin Hanım karsılıyor.

Pansiyonumuz; ÇANAKKALE/AYVACIK/KOYUNEVİKÖYÜ SOKAKAGZI mevkiinde...

Nezih bir mekanda tatil için gidilmeye değer bir yer.

Odalarımız deniz ve bahçe manzaralı, klima, buzdolabı ve wc bulunuyor.

Yemek ihtiyacınızı ise eger isterseniz kendiniz yapabilir, isterseniz koyda bulunan güzel mekanlarda,taze balık, bahçeden toplanmış meyve ve sebze ile evde yapılmış nefis zeytin yağlı yemeklerin tadına bakabilirsiniz.(Bütün ürünler dogal ve köyde yetiştiriliyor.)

ODALAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
EYLÜLDE EGENİN SESSİZLİĞİ İLE İÇİÇE SEHRİN GÜRÜLTÜSÜNDEN UZAK BİR TATİL İÇİN...GELİNMEYE DEĞER BİR MEKAN.

FİYATLAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
Odalar1 kişilik2 kişilik3 kişilikSuiteApart
Adetoda fiyatı
Fiyat (Sezon)
Fiyat (Sezon Dışı)

FOTOĞRAFLAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM


REZERVASYON
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM

 

Rezervasyon Öntalep Formu

Aşağıdaki bilgileri işletmemize iletiniz. Mevcut şartlar doğrultusunda belirtmiş olduğunuz telefonlardan size ulaşacağız.

Adı Soyadı
Şehir
Ülke
MobilTel
&E-posta
Giriş Tarihi
Ayrılış Tarihi
Odalar1 kişilik2 kişilik3 kişilikSuiteApart
Adet
Yetişkin Adet
Çocuk Adet


ÇEVRE
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
GÜNÜMÜZDE ASSOS VE SOKAKAĞZI
ASSOS : Çanakkale'nin Ayvacık ilçesinin Behramkale köyünde bulunan Assos, Asya'nın batıda ki son noktası olarak bilinen Babakale'ye (Lekton) 20 km. uzaklıktadır. Troya'dan sonra bölgede ki en büyük antik kenttir. Tarihin 21.yy.daki yansıması olan Assos 238 m yükseklikte yer alan bir tepeden Ege'yi seyrediyor. Assos merkez olarak önemli bir yerde bulunuyor. Güneyinde Ege Denizi ve Midilli(Lesbos) Adası, kuzeyinde Truva (Troya) şehri, batısında Babakale (Lekton) şehri, doğusunda Kaz Dağı (İda) ve güney doğusunda Pergamon şehri ile çevrilidir.
SOKAKAĞZI : Assos ile Türkiye'nin en batı ucu Babakale arasında yer alan Çanakkale'nin Ayvacık ilçesinin Koyunevi köyüne bağlı olan Sokakağzı yada eski adıyla Polymedium'da dır. Hemen karşısında Midilli (Lesbos) adası, biraz yukarısında ise Bozcaada bulunmaktadır. Temiz havası, denizi, tarihi, huzurlu, sessiz ortamı ve deniz ürünleriyle Assos Sokakağzı, konuklarına kültür ve dinlence dolu bir tatil imkânı sunuyor.

ULAŞIM
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONÇEVREULAŞIM
ULAŞIM
Trakya Üzerinden: İstanbul, Tekirdağ, Keşan, Gelibolu karayolu ile Eceabat'a gelerek, feribotla Çanakkale'ye geçilir. Çanakkale'den İzmir istikameti takip edilerek Assos,koyunevi,sokakagzına ulaşılır.
Bandırma Feribotu ile İstanbul'dan: Yenikapı'dan feribotla Bandırma'ya gelinir. Bandırma, Biga, Çan, Bayramiç, Ezine karayolu ile Küçükkuyu üzerinden Assos,koyuneviköyü sokakağzına ulaşılır.Çanakkale – Ayvacık : 64 Km.
Ayvacık – Behramkale (Assos) : 17 Km.
Behramkale – Koyunevi Köyü Sapağı :15 Km
Koyunevi Köyü Sapağı - Sokakağzı Sahili : 4 Km
Behramkale girişindeki Dörtyol kavşaktan Gülpınar - Babakale istikametine doğru 15 Km gidilecek. Yol güzergahındaki "Korubaşı" , "Bektaş" ve "Balabanlı" köyleri geçilecek. "Koyunevi" köyü levhası görüldüğünde, bu levhadan 50 mt önce, otel levhalarının da yönlendirildiği sol taraftaki "Sokakağzı" yoluna sapılacak. Bu yoldan 3,5 Km. sahile doğru inilecek. Tam olarak sahile gelinmeden 50 mt.önce sağ tarafta tesisimizin girişini göreceksiniz.

Sokakağzı'na ulaşmak için iki yol bulunuyor aslında. Assos'dan Babakale'ye doğru giderken 11. km 'de Balabanlı Köyü çıkacak karşınıza. Balabanlı Köyü'ne girmeden sola dönüp denize doğru 3,5 km gittiğinizde yine Sütlüce Koyu'na ulaşacaksınız. Denize indiğinizde sağa doğru giden sahil yolunu takip ederseniz Sokakağzı'na varacaksınız.
Çanakkale
Bu sayfa 11547 kere ziyaret edilmiştir.