Facebook'ta Paylaş
Türkiye Pansiyon Otel Motel Apart Otel Butik Otel Rehberi
  Antalya Kemer Phellos Apart
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONKEMERULAŞIM
Merkez mah 109 sok no:3 - Saat kulesi yanı - Kemer - Antalya
GSM: +9 0538 660 4949 - - FAX: +9 0242 814 39 11
Yetkili: Metin Bilgiş - info@phellosapart.com - http://www.phellosapart.com
Ailenizle ve arkadaşlarınızla evinizdeki rahatı ve konforu fazlasıyla bulabileceğiniz, tamamen size ait dairenizde kendi yemeğinizi yapıp kendinize ait balkonunuzda dinlenebileceğiniz, Antalya'nın gözdesi Kemer'in büyülü atmosferinde unutulmayacak bir tatil yaşatmak birinci öncelikli hizmetimizdir.

Kemer merkezde günlük kiralamaya uygun full mobilyalı beyaz eşyalı
• 1+1 oda + salon
• Oda kahvaltı
• Mutfak
• Balkon
• Beyaz eşya
• Full mobilya
• Klima
• Uydu tv ( türk,avrupa,rus 5,000 açık kanal)
• Wi-fi ( tüm odalarda)
• Çamaşır makinası
• Mikro dalga fırın
• Günlük oda bakımı
• Barbekü
• Güneş terası

ODALAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONKEMERULAŞIM
Phellos Apart, apart otel olarak kullanılabileceği gibi, kısa süreli konaklamalar için pansiyon olarak ta kullanılabilir. Tek odalı, konforsuz küçük odalar yerine ev rahatlığında konaklama yapabilmeniz için olanak sağlar.

FİYATLAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONKEMERULAŞIM
Odalar1 kişilik2 kişilik3 kişilikSuiteApart
Adet
Fiyat (Sezon)50 TL80 TL80 TL80 TL
Fiyat (Sezon Dışı)40 TL60 TL60 Tl60 TL

FOTOĞRAFLAR
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONKEMERULAŞIM


REZERVASYON
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONKEMERULAŞIM

 

Rezervasyon Öntalep Formu

Aşağıdaki bilgileri işletmemize iletiniz. Mevcut şartlar doğrultusunda belirtmiş olduğunuz telefonlardan size ulaşacağız.

Adı Soyadı
Şehir
Ülke
MobilTel
&E-posta
Giriş Tarihi
Ayrılış Tarihi
Odalar1 kişilik2 kişilik3 kişilikSuiteApart
Adet
Yetişkin Adet
Çocuk Adet


KEMER
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONKEMERULAŞIM
Gelmesi Sizden Gezdirmesi Bizden

Antalya'nın ve Kemer'in eşsiz ve tarihi güzelliklerini keşfedebilmeniz için sizlere 3 farklı güzergahta turlar hazırladık. Bu turlar için rehberlik ücretsiz hizmetimizdir

Birinci hat: Kemer Idyros Antik Kenti - Selçuklu Av Köşkü - Kiriş - Çamyuva- Tekirova - Tahtalı - Faselis - Ulupınar - Olimpos - Yanartaş

İkinci hat: Demre - Myra - St.Nicholas

Üçüncü hat: Antalya Kale Kapısı - Liman - Perge - Aspendos - Silyon


Kemer'de Tatil

Tesisimizde kalan müşterilerimiz için ücretsiz rehberlik hizmetimiz vardır. İsteyen müşterilerimiz için araç temin edilebilir

Phaselis:
Kemer'e 15 km. olan Phaselis kentine deniz yoluyla da ulaşmak mümkündür. Lykia'nın doğu kıyısı şehirlerinden olan Phaselis'in M.Ö. VI. yüzyıla ait ilk Helenistik çağın ticaret limanlarından biri olduğu sanılmaktadır. Ayrıca burası tarihi zenginliğinin yanı sıra sığ bir koy, ince kum ve ormanı, dağ, deniz birleşmesinden oluşan ideal bir ören ve plaj yeri olarak da dikkati çekmektedir


Olympos:
Antik Likya'nın en önemli liman kentlerinden olan Olympos, tarih boyunca mitolojiye konu olmuştur. Olympos, bugün sahip olduğu tarihsel değerleri, 3200 m'lik muhteşem sahili, endemik bitkileri, Caretta caretta'ları Khimaira'sı, tüm sportif etkinliklere olanak veren muhteşem doğası ve pansiyon olarak kullanılan meşhur ağaç evleri ile tüm dünyaca bilinmektedir.


Çıralı:
Olympos'dan yaya olarak bir saatte ulaşılabilen Çıralı ilginç bir doğa harikasıdır. Yerli halkın "Yanar" dedikleri bu dağda, doğal gaz sızıntısının oluşturduğu ve binlerce yıldır hiç sönmeden yanan alevler yükselir gökyüzüne.


Beldibi Mağarası:
Beldibi Mağarası, Antalya-Kemer sahil yolunun yaklaşık 40. km'sinde Çamdağ tünelinin hemen çıkışında yer alan bir kaya altı sığınağıdır. Obaköy mevkiindedir. Deniz sahilinde 25 m. yükseklikte sığınak biçiminde bir mağaradır.


St. Nicholas Kilisesi:
Yaygın olarak Noel Baba olarak bilinen St. Nicholas M.S. 245'te Fethiye yakınlarında Patara'da doğmuş ve M.S. 363'de ölmüştür. Demre, Finike ile Kaş arasında, Finike’ye 25, Kaş’a 48 km. uzaklıktadır.


Demre (Myra):
Finike'ye 25 km. Kaş'a 48 km. uzaklıktaki Demre, Likya uygarlığının 6 büyük şehrinden biridir. İlk kez M.Ö. 5. yüzyılda yerleşim merkezi haline gelen Demre, önceleri deniz kıyısında iken, Demre çayının getirdiği alüvyonlar sonucunda denizle olan bağlantısı kesilmiştir.


Hadrianus Kapısı:
Hadrianus Kapısı Zamanımıza kadar yanlarındaki iki kule ile sağlam kalan tek kapı Üçkapılar veya diğer adı ile Hadrianus Kapısı olup, Pamphylia'nın en güzel kapısıdır. Oyma ve kabartmaları olağanüstüdür.


Kaleiçi:
Kaleiçi Bugün Antalya'nın "Tarihi Çekirdek Kenti" olan ve "Kaleiçi" adıyla tanınan semti büyük bir kısmı yıkılmış ve yok olmuş iki surla çevrilidir. İç sur, yarım daire şeklinde yat limanını kuşatır.


Perge:
Antalya'nın 18 km doğusunda, Aksu Bucağı'nın sınırları içindedir. Kilikya - Pisidya ticaret yolunun üstünde yer aldığı için önemli bir Pamphylia şehridir.


Aspendos:
Antalya'nın 48 km doğusunda, Serik ilçesinde yer alan antik kentin kalıntıları büyük ölçüde ayaktadır.


Saklıkent:
Torosların zirvesinde yeralan Bakırlıdağı kuzey yamacına kurulmuş 500 dağ evi ve kayak tesislerinden oluşan bir kayak kompleksidir. Akdeniz'e ve Ekvator'a en yakın kayak tesislerinden birisi olan Saklıkent kayak merkezinde Aralık 10 - Nisan 10 arasında yaklaşık 120 gün kaliteli kayak imkanı vardır.

ULAŞIM
ADRESODALARFİYATLARFOTOĞRAFLARREZERVASYONKEMERULAŞIM
Antalya
Bu sayfa 6008 kere ziyaret edilmiştir.